¿HAS PERDIDO TUS DETALLES?

Kilka słów o nas

Nasz zespół składa się z grupy młodych ludzi, którzy chcą zmieniać i upiększać otaczającą nas i naszych klientów otoczenie. Dookoła  jest  wiele pięknych i ciekawych zjawisk, które z odrobiną zaangażowania zmysłów, pracy wypływającej z głębi oraz wiedzy i praktyki, którą zdobyliśmy kształcąc się w poszczególnych kierunkach i doświadczenie, które zdobywaliśmy od pierwszych chwil kiedy było to możliwe daje nam szanse na krok ku spełnianiu marzeń.

W naszym bliższym i dalszym otoczeniu skupiamy wiele osób chętnych do współpracy i zaangażowania. Podejmujemy wiele inicjatyw, w których działamy wspólnie w celach charytatywnych i biznesowych, jesteśmy młodym zespołem od niedawna działającym w określonych ramach, jednak każdy z osobna posiada bogate już doświadczenie, które w połączeniu daje pokaźny zasób wiedzy i praktyki.

Cenimy i chętnie korzystamy ze wsparcia i doświadczenia innych osób, których spotykamy na swojej drodze.

Wioletta Jarzyńska

Wioletta Jarzyńska

Inż. arch krajobrazu, Florysta

Wrażliwa na piękno i potrzeby drugiego człowieka i otaczającego świata, stawia na naturalność i minimalizm, dąży do spełniania swoich marzeń i zaraża mini innych.

Anna Floriańczyk

Anna Floriańczyk

Inż. architekt krajobrazu, Florysta

Dusza artystyczna w pełnym rozumieniu tego słowa- uwielbia zaszyć się w pracowni i tworzyć. Podczas zakupów już widzi, co w połączeniu z jakim elementem da wyjątkowy efekt. Dokładność i perfekcja w wykonaniu, to cechy, które ją definiują.

Kinga Bugaj

Kinga Bugaj

Florysta

Wrażliwe i delikatne artystyczne wnętrze ze słabością do każdego czworonoga. Doświadczona w pracy z różnego rodzaju materiałem, potrafi dobrać i stworzyć piękną dekorację nawet z ograniczonej ilości materiałów.

Julia Kisielińska

Julia Kisielińska

Inż. arch krajobrazu

Precyzja i staranność to cechy widoczne w każdym podjętym zadaniu za które się zabiera. W naszej firmie nazywana mróweczką do pracy. Dzięki niej wszystkie realizacje dopinamy na czas.

Witold Kot

Witold Kot

Mgr inż. Architekt Krajobrazu

Starannie wykonujący wszystko za co się zabiera, sympatyk terenów publicznych ale i te prywatne nie są dla niego problemem.

Marlena Jarzyńska

Marlena Jarzyńska

Koordynator projektów

Wykształcona między innymi w kierunku finansowym i rachunkowym, skrupulatność i precyzja w zarządzaniu, dobra organizacja i stanowczość te cechy cenimy w niej najbardziej, dzięki temu wszystko zachowuje ład i porządek.

Adrian Bugajny

Adrian Bugajny

Grafik, fotograf

Artystyczna dusza która w swoich projektach przejawia się wyjątkowością i indywidualnością, każdy praca przykuwa oko i nie pozostawia możliwości przejścia obojętnie, prace którą wykonuje z najwyższą perfekcją i sercem wkładanym w każde kliknięcie myszki czy ustawienie obiektywu wzbogacają naszą prace w niesamowite efekty wizualne.

NA GÓRĘ